Police Drift Car Driving

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 148.9 MB
  • Version 1
  • Dil Türkçe
  • Firma Game Pickle
Yarış oyunları kategorisinde yer alan Police Drift Car Driving mobil oyununda sizde yerinizi alabilirsiniz.

Araba yarışı oyunları arasında başarılı bir yeri olan Police Drift Car Driving mobil oyununda özel polis araçlarınız eşliğinde eşsiz bir sürüklenme macerasına atılacaksınız. Birbirinden güçlü araçlar arasından seçiminizi yapacak, kazanmak için özel olarak hazırlanmış platformların tozunu attıracaksınız. 

IOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza oyunumuzu ücret ödemeden indirin ve oynamak için acele edin. Tüm şehirde gerçekçi ve yoğun trafikle sürüklenecek ve uzun driftlerin tadını çıkarmak için 8 pisti de deneme şansını elde edeceksiniz. Profesyonel bir serseri veya iyi bir polis olmak için sizlere verilen görevleri başarı ile sonuçlandırın. 

Gerçek trafik araçları, binalar, evler, köprüler ve trafik ışıkları ile şehir çok büyük. Nehirler ve göller, eski bir Japon tapınağı, diğer uçak ve uçaklarla hava limanı, gözlerden uzak evler ve çiftlikler, harabeler, bir kamp yeri ve daha fazlası gibi yerleri gezip göreceksiniz. Heyecan verici bir sürüklenme deyimi yaşamak için aracınızı güçlendirmekten geri kalmayın. Yarışlar sizleri bekliyor. 

Daha Fazla Göster
Police Drift Car Driving indir